Opis
Oryginalny pasek CALVIN KLEIN K600000104 do zegarka K2B23601
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Struktura - GŁADKI
- Kolor - BIAŁY
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - RÓŻOWO ZŁOTY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 12mm
- przy klamerce - 12mm
Długość:
- część z klamerką - 65mm*
- część z dziurkami - 105mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | K600000104 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 12mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Zapięcie - Kolor | Różowe Złoto |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 105mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 65mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CALVIN KLEIN K600000104 - 12mm - BIAŁY - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni