Opis
Oryginalny pasek do zegarka BOCCIA B3165
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Struktura - GŁADKI z przeszyciem w kolorze kremowym
- Kolor - BRĄZOWY
- Mocowanie - PROFILOWANE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - TYTAN
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 26mm
- przy klamerce - 12mm
Długość:
- część z klamerką - 75mm*
- część z dziurkami - 115mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | B3165/40-17 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 24mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 115mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 75mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BOCCIA B3165 - 26/12 - BRĄZOWY - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni