Opis
Oryginalny pasek AVIATOR do zegarka AVW5839
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Struktura - GŁADKI z przeszyciem w kolorze białym
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE (teleskopy w zestawie)
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 22mm
- przy klamerce - 20mm
Długość:
- część z klamerką - 75mm*
- część z dziurkami - 120mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | AVW5839-SILVER |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 75mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Aviator Watch S.A.
Chemin du val, 2
CH-2900 Porrentruy, Szwajcaria
aviator@aviatorwatch.ch
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
AVIATOR AVW5839-S - 22mm - CZARNY - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni