Opis
Obrazek posrebrzany przy użyciu technologii PVD (Miro-Silver) z napisem na emblemacie na jasnym panelu drewnianym ze srebrnym zdobieniem paski.
Szczegóły:
- Motyw - KOMUNIA
- Cytat - TAK
- Kształt - PROSTOKĄT
- Szerokość - 13,5cm
- Wysokość - 21cm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BC6720F/2X |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1 rok |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Kształt | Prostokąt |
| Długość / Grubość | 3cm |
| Szerokość | 13,5cm |
| Wysokość | 21cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BELTRAMI - 13,5x21cm - Obrazek KOMUNIA - Pamiątka I Komunii Świętej
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni