Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Zapięcie - KARABIŃCZYK
Biżuteria - Wymiary:
- Długość naszyjnika - 45-50cm
- Wysokość zawieszki - 27mm
- Szerokość zawieszki - 10mm
Przy zakupie otrzymujesz:
- Oryginalną biżuterię MASERATI,
- Oryginalne pudełko MASERATI,
- Gwarancja producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Iconic |
| Model | JM423AVD20 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Materiał biżuterii | Stal nierdzewna |
| Kolor | Srebrny |
| Zapięcie / bigiel | Karabińczyk |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Biżuteria - wysokość | 27mm |
| Biżuteria - szerokość | 10mm |
| Biżuteria - obwód | 45-50cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
MASERATI Iconic JM423AVD20 - Męski - Naszyjnik stalowy - Srebrny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni