Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - RÓŻOWE ZŁOTO
- Zapięcie - KARABIŃCZYK
Biżuteria - Wymiary:
- Długość naszyjnika - 50-55cm
- Wysokość zawieszki - 25cm
- Szerokość zawieszki - 16cm
Przy zakupie otrzymujesz:
- Oryginalną biżuterię MASERATI,
- Oryginalne pudełko MASERATI,
- Gwarancja producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Iconic |
| Model | JM222AVD01 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Materiał biżuterii | Stal nierdzewna |
| Kolor | Różowe złoto |
| Zapięcie / bigiel | Karabińczyk |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Biżuteria - wysokość | 25mm |
| Biżuteria - szerokość | 16mm |
| Biżuteria - obwód | 50-55cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
MASERATI Iconic JM222AVD01 - Męski - Naszyjnik stalowy - Srebrny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni