Opis
Oryginalna koperta z paskiem do zegarka PUMA PU103001022
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZERWONY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 12mm
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Pasek:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - CZERWONY
- Szerokość przy mocowaniu - 29mm
- Szerokość przy zapięciu - 21mm
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | PU103211022 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Pomarańczowy |
| Koperta - Wysokość | 42mm |
| Koperta - Szerokość | 42mm |
| Koperta - Grubość* | 12mm |
| Szerokość przy mocowaniu | 29mm |
| Szerokość przy zapięciu | 21mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PUMA PU103211022 - Koperta z paskiem do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni