Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA / PERŁA
- Kolor - ŻÓŁTO ZŁOTY
- Bigiel - SZTYFT
- Wykończenie - POZŁACANIE
- Waga - 4,50g
Biżuteria - Wymiary:
- Wysokość kolczyka - 40mm
- Szerokość kolczyka - 7mm
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalną biżuterie JVD,
- firmowe opakowanie JVD,
- kartę gwarancyjną producenta.
PRZY ZAKUPIE OTRZYMUJESZ:
- oryginalną biżuterie JVD,
- firmowe opakowanie JVD,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SSSE0026SI9GP00 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Materiał biżuterii | Stal nierdzewna |
| Kolor | Złoty |
| Zapięcie / bigiel | Sztyft |
| Cechy dodatkowe | Cyrkonie |
| Waga | 4,50g |
| Wykończenie | Pozłacanie |
| Biżuteria - wysokość | 40mm |
| Biżuteria - szerokość | 7mm |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD - PERŁA - Stal nierdzewna - Kolczyki
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni