Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY z płynącym ruchem sekundnika
- Zasilanie - BATERYJNE 1x C/LR14 (Alkaliczna)
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - NIEBIESKI
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 13cm x 11cm x 8,5cm [szer x wys x gł],
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA / WSKAZÓWKOWA
- Kolor - BIAŁY
- Cyfry - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Funkcje:
- PODŚWIETLENIE - po naciśnięciu przycisku.
- ALARM - alarm z funkcją drzemki, budzenie mechaniczne.
- DRZEMKA - 5 min. - czas trwania drzemki od przerwania alarmu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny produkt SEIKO z opakowaniem,
- instrukcja obsługi,
- gwarancja producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | QHK059L |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Niebieski |
| Obudowa - Kształt | Owalny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 8cm |
| Obudowa - szerokość | 13cm |
| Obudowa - wysokość | 11cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Drzemka | Nie |
| Alarm | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Seiko Watch Corporation
26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku
104-8118 Tokio, Japonia
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Seiko Germany, Branch of Seiko Watch Europe S.A.S.
Parsevalstr. 9 a/b
40468 Düsseldorf, Niemcy
info@seiko.de
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SEIKO QHK059L - 13x11cm - Budzik wskazówkowy z budzeniem mechanicznym
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni