Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
- Zasilanie - BATERYJNE - 1x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - PLASTIK
- Kolor - SZARY (PRZÓD), SREBRNY (TYŁ)
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające tarczę
- Wymiary - 7,6cm x 7,6cm x 4,2cm [szer x wys x gr.]
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - CYFRY ARABSKIE w kolorze NIEBIESKIM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Funkcje:
- ALARM - Możliwość ustawienia alarmu o wskazanej godzinie.
- DRZEMKA - po wyłączeniu alarmu, budzenie załącza się ponownie po ok. 4min.
- PODŚWIETLENIE - podświetlenie tarczy, po naciśnięciu górnego przycisku.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SQ816B-SP-GRAY |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Szary |
| Obudowa - Kształt | Kwadratowy |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 4cm |
| Obudowa - szerokość | 7,5cm |
| Obudowa - wysokość | 7,5cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Tak |
| Alarm | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
Ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Importer
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
Ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PERFECT SQ816B-SP - 7,5x7,5cm - Budzik wskazówkowy - Szary
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni