Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
- Zasilanie - BATERYJNE 1x C/LR14
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - SREBRNY
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 10cm x 13cm x 5cm [szer x wys x gł],
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BIAŁY
- Cyfry - w kolorze NIEBIESKIM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Funkcje:
- PODŚWIETLENIE - LED LIGHT - po naciśnięciu szybki budzika.
- ALARM - alarm z funkcją drzemki, budzenie mechaniczne (BELL ALARM)
- DRZEMKA - 4 min. - czas trwania drzemki od przerwania alarmu.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BA930B |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Srebrny |
| Obudowa - Kształt | Kwadratowy |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 5cm |
| Obudowa - szerokość | 10cm |
| Obudowa - wysokość | 13cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Tak |
| Alarm | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
Ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Importer
PERFECT HURT WOJCIECH KOZŁOWSKI
Ul. Godebskiego 2d
05-090 Janki, Polska
perfect.hurtownia@gmail.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PERFECT BA930B - 10x13cm - Budzik wskazówkowy - Srebrny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni