Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY z płynącym ruchem sekundnika (SWEEP)
- Zasilanie - BATERYJNE 1x C/LR14
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - CIEMNY BRĄZ (imitacja drewna)
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 11cm x 8,5cm x 6,5cm [szer x wys x gł],
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BIAŁY
- Cyfry - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Funkcje:
- PODŚWIETLENIE - po naciśnięciu przycisku.
- ALARM - alarm z budzeniem mechanicznym (BELL ALARM)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SR307.5 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 6,5cm |
| Obudowa - szerokość | 11cm |
| Obudowa - wysokość | 8,5cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Nie |
| Alarm | Tak |
| Płynny sekundnik (SWEEP) | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD SR307.5 - 11x8,5cm - CIEMNY BRĄZ - Budzik wskazówkowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni