Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY elektroniczny sterowany drogą radiowo (DCF77)
- Zasilanie - BATERYJNE 2x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - SREBRNY / SZARY
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające wyświetlacz
- Wymiary - 9,5cm x 11,5cm x 6cm [szer x wys x gł],
Tarcza/Wyświetlacz:
- Typ - CYFROWA - WYŚWIETLACZ LCD
- Kolor - JASNY WYŚWIETLACZ
Funkcje:
- PODŚWIETLENIE - po naciśnięciu przycisku.
- ALARM - niezależny 2 alarmy z funkcją drzemki.
- DATA - automatyczny kalendarz uwzględniający lata przestępne.
- DRZEMKA - 5 min. - czas trwania drzemki od przerwania alarmu.
- TEMPERATURA - zakres od -9,9 do +50 stopni C - skala 0,1 stopni C (0,2 stopnia F).
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | RB9299.1 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Wyświetlacz - Jasny |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Obudowa - Kolor | Srebrny |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 6cm |
| Obudowa - szerokość | 9,5cm |
| Obudowa - wysokość | 11,5m |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Sterowanie drogą radiową | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Tak |
| Projektor | Nie |
| Termometr | Tak |
| Higrometr | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD RB9299.1 - 9,5x11,5cm - SREBRNY / Szary - Budzik elektroniczny DCF77
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni