Opis
BRAUN BC22 - Klasyczny analogowy budzik
- Budzik analogowy BC22 Classic jest wyjątkowy pod względem formy. Jego sylwetka pochodzi od zegara AB 2 zaprojektowanego w 1984 roku przez Dietera Ramsa.
- Czysta, prosta tarcza i kontrastujące wskazówki ze świecącymi końcówkami zapewniają doskonałą czytelność.
- Dodanie kultowej żółtej wskazówki sekundowej jest synonimem nagradzanej historii wzornictwa Braun i długotrwałej estetyki.
- Jak we wszystkich produktach Braun, nacisk kładzie się na priorytetowe traktowanie użyteczności i funkcjonalności, co doskonale ilustruje funkcja ciągłego podświetlenia, która subtelnie oświetla tarczę w warunkach słabego oświetlenia. Dyskretne podświetlenie ułatwia czytelność, co pozwala na bezproblemowe odczytywanie godziny w nocy. Funkcja ta może być również wyłączona przez użytkownika.
- Jedną z jego funkcji jest funkcja drzemki i światła, a także alarm dźwiękowy crescendo, który po ustawieniu jest widoczny na tarczy zegara z zielonym wskaźnikiem. BC22 jest napędzany mechanizmem kwarcowym, który zapewnia cichą i precyzyjną pracę zegara.
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY z skaczącym ruchem sekundnika
- Zasilanie - BATERYJNE 3x AA/LR6
Obudowa:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - BIAŁY
- Szkło - PLEXI w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 8,6cm x 9,7cm x 4,2cm [szer x wys x gł],
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWA
- Kolor - BIAŁY
- Cyfry - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM/ŻÓŁTYM
Funkcje:
- PODŚWIETLENIE - po naciśnięciu przycisku.
- ALARM - alarm z funkcją drzemki, budzenie narastającym dźwiękiem elektronicznym.
- DRZEMKA - 5 min. - czas trwania drzemki od przerwania alarmu.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegar BRAUN z opakowaniem,
- instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BC22W |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Czarny |
| Obudowa - Kształt | Okrągły |
| Obudowa - materiał | Tworzywo sztuczne |
| Obudowa - grubość | 4cm |
| Obudowa - szerokość | 9cm |
| Obudowa - wysokość | 10cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Drzemka | Tak |
| Alarm | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BRAUN BC22W - 8,6x9,7cm - BIAŁY - Budzik wskazówkowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni