Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY / SREBRNY
- Zapięcie - KARABIŃCZYK
- Wykończenie - BRAK
Biżuteria - Wymiary:
- Długość bransoletki - 19,5-22,5cm
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalną biżuterie LACOSTE,
- firmowe opakowanie LACOSTE,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | ARTHOR |
| Model | 2040552 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Francja |
| Materiał biżuterii | Stal nierdzewna |
| Kolor | Srebrno-złoty |
| Zapięcie / bigiel | Karabińczyk |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 25g |
| Biżuteria - wysokość | 15mm |
| Biżuteria - szerokość | 34mm |
| Biżuteria - obwód | 19,5-22,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LACOSTE 2040552 - ARTHOR - Bransoletka ze stali nierdzewnej - Srebrna/Złota
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni