Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 18mm
- przy klamerce - 18mm
Długość:
- maksymalna - 185mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BA3-18 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Polska |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 18,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Importer
Hurtownia Tekla
ul.Książkowa 9G/115
03-134 Warszawa, Polska
adampieta@wp.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
TEKLA BA3 - 18mm - Czarna - Stalowa bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni