Opis
Oryginalna bransoleta do zegarka SKAGEN Holst SKW1065
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA mesh 06
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Mocowanie - PROFILOWANE (w zestawie teleskopy do mocowania)
Zapięcie:
- Rodzaj - ZATRZASKOWE z zabezpieczeniem
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 22mm
- przy zapięciu - 20mm
Długość:
- maksymalna - 170mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SKW1065-bracelet |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Dania |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 17cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Fossil Group Americas
901 S. Central Expy
TX 75080 Richardson, Stany Zjednoczone
info@fossil.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Fossil Europe BV
Taurusavenue 16 A
2132 LS Hoofddorp, Holandia
info@fossil.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SKAGEN Holst SKW1065 - 22mm - SREBRNA - Stalowa bransoleta do zegarka (mesh 06)
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni