Opis
Oryginalna bransoleta do zegarka SKAGEN Freja SKW2698
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA mesh fala
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNO-ZŁOTY
- Mocowanie - UNIWERSALNE (w zestawie teleskopy do mocowania)
Zapięcie:
- Rodzaj - PÓŁMOTYLKOWE
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy kopercie - 14mm
- przy mocowaniu - 12mm
- przy zapięciu - 12mm
Długość:
- maksymalna - 155mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Freja |
| Model | SKW2698 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Dania |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 12mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 15,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Fossil Group Americas
901 S. Central Expy
TX 75080 Richardson, Stany Zjednoczone
info@fossil.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Fossil Europe BV
Taurusavenue 16 A
2132 LS Hoofddorp, Holandia
info@fossil.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SKAGEN Freja SKW2698 - 14/12/12 - SREBRNO-ZŁOTA - Stalowa bransoleta do zegarka (mesh fala)
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni