Opis
Oryginalna bransoleta do zegarka SKAGEN 233XSTTM
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA mesh 04
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SZARY
- Mocowanie - PROFILOWANE (w zestawie teleskopy do mocowania)
Zapięcie:
- Rodzaj - ZATRZASKOWE z zabezpieczeniem
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SZARY
Szerokość:
- przy kopercie - 14mm
- przy mocowaniu - 12mm
- przy zapięciu - 14mm
Długość:
- maksymalna - 185mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 233XSTTM-bracelet |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Dania |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 12mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Zapięcie - Kolor | Szary |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 17,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Fossil Group Americas
901 S. Central Expy
TX 75080 Richardson, Stany Zjednoczone
info@fossil.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Fossil Europe BV
Taurusavenue 16 A
2132 LS Hoofddorp, Holandia
info@fossil.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SKAGEN 233XSTTM - 14/12/14 - SZARY - Stalowa bransoleta do zegarka (mesh 04)
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni