Opis
Oryginalna bransoleta do zegarka PIERRE RICAUD P23006
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA MESH 04
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNA
- Mocowanie - UNIWERSALNE (teleskopy w zestawie)
Zapięcie:
- Rodzaj - ZATRZASKOWE z zabezpieczeniem
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 14mm
- przy zapięciu - 12mm
Długość:
- maksymalna - 165mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | P23006 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 110mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 85mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PIERRE RICAUD P23006 - 14mm - SREBRNA - Stalowa bransoleta do zegarka (mesh 04)
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni