Opis
Oryginalna bransoleta do zegarka PIERRE RICAUD P22111
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA MESH 08
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
- Mocowanie - UNIWERSALNE (teleskopy w zestawie)
Zapięcie:
- Rodzaj - ZATRZASKOWE z zabezpieczeniem
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 16mm
- przy zapięciu - 16mm
Długość:
- maksymalna - 185mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | P22111 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 110mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PIERRE RICAUD P22111 - 16mm - ZŁOTA - Stalowa bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni