Opis
Oryginalna bransoleta do zegarka PIERRE RICAUD P22036
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA MESH 04
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
- Mocowanie - UNIWERSALNE (teleskopy w zestawie)
Zapięcie:
- Rodzaj - ZATRZASKOWE z zabezpieczeniem
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 13mm
- przy zapięciu - 13mm
Długość:
- maksymalna - 180mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | P22036 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 13mm |
| Szerokość przy zapięciu | 13mm |
| Maksymalny obwód | 19,5cm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 19,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Adriatica PR&A Watch Sagl
Via San Gottardo 287
6648 Minusio, Szwajcaria
info@pr-watches.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Adriatica PR&A Watch Sagl
Via San Gottardo 287
6648 Minusio, Szwajcaria
info@adriaticawatches.ch
Importer
Alkor Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 4
48-300 Nysa, Polska
info@alkor-watch.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PIERRE RICAUD P22036 - 13mm - ZŁOTA - Stalowa bransoleta do zegarka (mesh 04)
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni