Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | P22035 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 20cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Adriatica PR&A Watch Sagl
Via San Gottardo 287
6648 Minusio, Szwajcaria
info@pr-watches.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Adriatica PR&A Watch Sagl
Via San Gottardo 287
6648 Minusio, Szwajcaria
info@adriaticawatches.ch
Importer
Alkor Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 4
48-300 Nysa, Polska
info@alkor-watch.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PIERRE RICAUD P22035 - 18/18 - SREBRNA - Stalowa bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni