Opis
Oryginalna bransoleta PIERRE RICAUD do zegarka
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA MESH 06
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE (w zestawie teleskopy do mocowania)
Zapięcie:
- Rodzaj - ZATRZASKOWE z zabezpieczeniem
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 14mm
- przy zapięciu - 14mm
Długość:
- maksymalna - 180mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 125mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 85mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Adriatica PR&A Watch Sagl
Via San Gottardo 287
6648 Minusio, Szwajcaria
info@pr-watches.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Adriatica PR&A Watch Sagl
Via San Gottardo 287
6648 Minusio, Szwajcaria
info@adriaticawatches.ch
Importer
Alkor Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 4
48-300 Nysa, Polska
info@alkor-watch.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PIERRE RICAUD - 14mm - SREBRNA - Bransoleta do zegarka (mesh 06)
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni