Opis
Oryginalna bransoleta M0902GG do zegarka ORIENT
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
- Mocowanie - PROFILOWANE (teleskopy w zestawie)
Zapięcie:
- Rodzaj - PÓŁMOTYLKOWE
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 19mm
- przy zapięciu - 16mm
Długość:
- maksymalna - 170mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | M0902GG |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 19mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 17cm |
Bezpieczeństwo
Producent
SEIKO HONG KONG LTD.
Lai Chi Kok Road, Kowloon, Hong Kong
8/F, Ying Tung Industrial Building
802 Hong Kong, Hongkong SAR
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ORIENT M0902GG - 19mm - ZŁOTA - Stalowa bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni