Opis
MORELLATO Kali Metallo
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - RÓŻOWO ZŁOTY
- Mocowanie - UNIWERSALNE - Teleskopy szybkiego montażu
Zapięcie:
- Rodzaj - ZATRZASK
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - RÓŻOWO ZŁOTY
Szerokość:
- przy kopercie - 18mm
- przy klamerce - 18mm
Długość:
- maksymalna - 195mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Kali Metallo |
| Model | A02X05536000180099 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Różowe Złoto |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 19,5cm |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 90mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 115mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Diffusione Italiana Preziosi S.p.A.
Via Commerciale 29
35010 Fratte, Włochy
info.straps@morellato.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Diffusione Italiana Preziosi S.p.A.
Via Commerciale 29
35010 Fratte, Polska
info.straps@morellato.com
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
MORELLATO Kali Metallo - RÓŻOWO ZŁOTA - 18mm - Bransoleta do zegarka mesh
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni