Opis
Oryginalna bransoleta LAVVU do zegarka:
- Arendal LWM5020
- Arendal LWM5021
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Mocowanie - PROFILOWANE
Zapięcie:
- Rodzaj - CLIPS Z ZABEZPIECZENIEM
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 14mm
- przy klamerce - 12mm
Długość*:
- całkowita - 17cm
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | ARENDAL |
| Model | LWL5020 / LWL5021 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 17cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LAVVU Arendal - 14mm - SREBRNA - Bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni