Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE (teleskopy w zestawie)
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 18mm
- przy klamerce - 18mm
Długość:
- część z klamerką - 80mm*
- część z dziurkami - 105mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | CLS048 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Holandia |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 18,5cm |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 105mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CLUSE CLS048 - 18mm - CZARNA - Stalowa bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni