Opis
Oryginalna bransoleta BR-108 do zegarka BISSET
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
- Mocowanie - UNIWERSALNE (teleskopy w zestawie)
Zapięcie:
- Rodzaj - PÓŁMOTYLKOWE
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 20mm
- przy zapięciu - 18mm
Długość:
- maksymalna - 170mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BR-108/20 BLACK |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 16cm |
Bezpieczeństwo
Producent
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Importer
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BISSET BR-108 - 20mm - CZARNA - Stalowa bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni