Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA SIATKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - RÓŻOWO ZŁOTY
- Mocowanie - UNIWERSALNE Z TELESKOPAMI SZYBKIEGO MONTAŻU
Zapięcie:
- Rodzaj - ZATRZASK Z ZABEZPIECZENIEM
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - RÓŻOWO ZŁOTY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 16mm
- przy klamerce - 14mm
Długość bransolety:
- krótsza część - 80mm*
- dłuższa część - 105mm*
Obwód bransolety:
- maksymalnie - 16cm*
- minimalnie - 10,5cm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BM-104/16 ROSE |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Zapięcie - Kolor | Różowe Złoto |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 16cm |
Bezpieczeństwo
Producent
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Importer
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BISSET BM104 - Różowo Złota - 16mm - Siatka - Stalowa bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni