Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Polska |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 22cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Balticus Spółka Akcyjna
ul.Osiedlowa 12/1
84-123 Rekowo Górne, Polska
info@balticus-watches.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Balticus Spółka Akcyjna
ul.Osiedlowa 12/1
84-123 Rekowo Górne, Polska
info@balticus-watches.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
BALTICUS GreySeal - 22mm - SREBRNA - Stalowa bransoleta do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni