Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - NIEBIESKI
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - NIEBIESKI
Szerokość:
- przy mocowaniu - 23mm
- przy klamerce - 20mm
Długość:
- część z klamerką - 80mm*
- część z dziurkami - 120mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 65457.44.51 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Niebieski |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 23mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Niebieski |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 20cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Atlantic Watch Production Ltd.
Solothurnstrasse 44
CH-2543 Lengnau, Szwajcaria
info@atlantic-watch.ch
+41 32 625 18 88
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ATLANTIC 65457.44 - Bransoleta do zegarka Seatrend Chronograph
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni