Opis
Obudowa:
- Obudowa drewniana prostokątna w kolorze brązowym.
- Szkło w pełni osłaniające tarczę.
- Wymiary - 12,8 cm x 32 cm x 4 cm [szer x wys x gł]
Tarcza:
- Tarcza analogowa w kolorze białym.
- Cyfry arabskie w kolorze czarnym.
- Wskazówki w kolorze czarnym.
Funkcje:
- Barometr
- Hydrometr
- Termometr
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | BA233/11 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Obudowa - Kolor | Brązowy |
| Obudowa - Kształt | Prostokątny |
| Obudowa - materiał | Drewno |
| Obudowa - grubość | 4cm |
| Obudowa - szerokość | 13cm |
| Obudowa - wysokość | 32cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD BA233/11 - 12x20,7cm - Barometr & Hydrometr - Drewno - Ciemny brąz
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni