Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 14mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - MINERALNE - Niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze SZARYM
- Wskazówki - w kolorze POMARAŃCZOWYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SILIKON
- Kolor - POMARAŃCZOWY
- Szerokość przy mocowania - 20mm
- Szerokość przy zapięciu - 20mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - FRANCJA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek LACOSTE,
- firmowe opakowanie LACOSTE,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | L1212 SCUBA |
| Model | 2011416 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Francja |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 14mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LACOSTE 2011416 - L.12.12 SCUBA - Męski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni