Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | I2021 IPS/IPRG |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Mosiądz |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Koperta - Wysokość | 33mm |
| Koperta - Szerokość | 33mm |
| Koperta - Grubość* | 11mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 10mm |
| Szerokość przy zapięciu | 10mm |
| Maksymalny obwód | 19,5cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Czas światowy | Nie |
| Czas 24 godzinny | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zegarek JORDAN KERR I2021 IPS/IPRG
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni