Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | G3017 IPB |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Mosiądz |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 38,5mm |
| Koperta - Szerokość | 38,5mm |
| Koperta - Grubość* | 7,5mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zegarek JORDAN KERR G3017 IPB
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni