Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - NYLON
- Kolor - GRANATOWY
- Mocowanie - UNIWERSALNY
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy kopercie - 18mm
- przy klamerce - 18mm
Długość:
- całkowity - 245mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Perlon Tessuto |
| Model | A01U0054150060CR18 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Włochy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Nylon |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Granatowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Długość | 24,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Diffusione Italiana Preziosi S.p.A.
Via Commerciale 29
35010 Fratte, Włochy
info.straps@morellato.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Diffusione Italiana Preziosi S.p.A.
Via Commerciale 29
35010 Fratte, Polska
info.straps@morellato.com
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
MORELLATO Perlon - GRANATOWY - 18mm - Perlonowy pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni