Opis
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA CIELĘCA
- Kolor - CIEMNY BRĄZ
- Struktura - GŁADKI z przeszyciem w kolorze paska
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 14mm
- przy klamerce - 12mm
Długość:
- część z klamerką - 65mm*
- część z dziurkami - 105mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | CP000077.02.14 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Hiszpania |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 105mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 65mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DILOY 077 - CIEMNY BRĄZ - 14mm - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni