Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - SREBRO AG925, KRYSZTAŁKI
- Kolor - ZŁOTY
- Bigiel - ANGIELSKI
- Wykończenie - POZŁACANIE
- Waga - 1,86g
Biżuteria - Wymiary:
- Wysokość kolczyków - 13mm
- Szerokość kolczyków - 7mm
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalną biżuterie JVD,
- firmowe opakowanie JVD,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SVLE3364XJ6GB00 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Materiał biżuterii | Srebro Ag925 |
| Kolor | Złoty |
| Zapięcie / bigiel | Angielskie |
| Cechy dodatkowe | Cyrkonie |
| Waga | 1.86g |
| Wykończenie | Pozłacanie |
| Biżuteria - wysokość | 13mm |
| Biżuteria - szerokość | 7mm |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD SVLE3364XJ6GB00 - Ag925 - Pozłacane kolczyki srebrne z czarnym onyksem
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni